Biz Kimiz

15 Yıllık Tecrübeye Sahip

YAPIKONT Yapı Konteyner, kaliteli, dayanıklı, estetik en önemlisi ise ekonomik hazır konut olarak da adlandırılan prefabrik ve konteyner yapıları her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa etmektedir.

Şantiyelerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan konteynerler gerek hızlı ve kolay üretilebilmesi, gerek istenildiğinde tır ve kamyon üzerine konulup taşınabilmesi, ekonomik ve pratik olması, istenilen iklim koşullarına uygun yalıtım yapılabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Nurgül TARHANCEO & Kurucu Ortak

Size Neler Sunuyoruz

İnşaat ekibimizde yer alan teknik uzmanlarımız, sürekli kendini geliştirmenin yanında, saha çalışmalarında güvenlik eğitimlerine de tabii tutulmaktadır.  Ekip olarak hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerimiz Ne Söylüyor

  • Şantiyemizde kullanılmak üzere konteyner arayışımız sırasında bir ekip arkadaşımız bize YapıKont firmasını önerdi. Teknik bilgileri son derece güçlü ve hızlı çözüm üreten bir ekip. Şantiye sahiplerine öneririm

    • Fuat Yazıcıoğlu
    • Proje Yöneticisi
  • Bahçemiz için konteyner ihtiyacımızı YapıKont ile çözdük. İhtiyacımızı doğru anladılar, hızlı ve ekonomik çözüm sağladılar. Kendilerine teşekkür eder ilgilenenlere şiddetle tavsiye ederim.

    • Hakan Koçoğlu
    • Mülk Sahibi

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bütün Konteynerlerimiz;

Kendi imalatımızdır.

Isı yalıtımlıdır, elektrik ve su tesisatlarımız hazırdır.

Türkiye’nin her yerine Gebze/Kocaeli fabrikamızdan sevkiyat yapılmaktadır.

2 yıl boyunca Tarhan Yapı ve Konteyner garantisi altındadır.

Teknik Uzmanlarımız

Sizin için harika konteynerler üretiyoruz.